XI Mixer CEO Round Table

Doroczna Gala dedykowana 150 CEOs, najbardziej wyczekiwane spotkanie w kalendarzu CEO Round Table.

24 listopada 2022, Warszawa

WIECZÓR W GRONIE PRZYJACIÓŁ


Mixer CEO Round Table gromadzi blisko 150 prezesów i dyrektorów generalnych stojących na czele największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej. To najbardziej ekskluzywne i unikatowe spotkanie dla CEO w Polsce. Wieczorna, niezapomniana gala to wspólne wspinanie się na szczyty sztuki opowiadania historii.

 

Program dedykowany wyłącznie prezesom jest zaprojektowany tak, by wywoływać iskrę do pogłębionych dyskusji, otwierać się na ciekawe i ważne rozmowy. Spotkanie jest idealną okazją do rozwoju przywództwa; liderzy biznesu dzielą się przemyśleniami i nowymi pomysłami.

XI Mixer: Agenda


18:00 Powitanie Gości
18:10 Networking Game
18:30 Przemówienie otwierające
18:40 Wieczorny bufet
19:30 Sesja interaktywna
20:00 CEO Round Tables
21:40 Wręczenie statuetek Żyrafy
22:00 Gość Specjalny
22:20 Mixer Party
23:00 Przewidywane zakończenie wieczoru
Mixer CEO Round Table

XI Mixer: CEO Round Tables


Dobra opowieść umacnia zarówno tożsamość grupy, jak i zaangażowanie poszczególnych osób w wizję bądź projekt. Pomaga wpływać na innych i ujednolicić zespół, łącząc przeszłość z przyszłością. Dlatego też Goście Mixera zapraszani są do przedstawienia swoich opowieści o przywództwie. W dwunastoosobowych grupach zasiadają przy okrągłych stołach, by wzajemnie wysłuchać autentycznych historii.

Każdy stolik ma moderatora, by zapewnić dogodną przestrzeń do otwartych rozmów. Niektórzy z Gości przychodzą przygotowani, inni wolą improwizować. Otwarta atmosfera Mixera pomaga w dzieleniu się swoimi doświadczeniami, zaś aktywny udział w wymianie historii jest dobrowolny. Na koniec rozmów osoba, której opowieść zostanie wyróżniona przez pozostałych Gości stolika, jako najbardziej inspirująca, uhonorowana będzie statuetką Żyrafy.

XI Mixer: Statuetki Żyrafy


Statuetka Żyrafy to nie tylko nagroda. To gest wdzięczności skierowany do tych, którzy podczas debaty przy okrągłym stole odważyli się podzielić swoją autentyczną historią. Żyrafa symbolizuje komunikację bez przemocy. Jest ona nawiązaniem do pracy Marshalla Rosenberga, psychologa znanego ze spektakularnych osiągnieć w rozwiązywaniu konfliktów i mediacji. „Język Żyrafy” jest pełen zrozumienia przy zdolności do mówienia trudnej prawdy, wydobywania tego, co najlepsze w ludziach oraz życia w harmonii z innymi. Na zdjęciach zwycięzcy tegorocznych Żyraf.

XI Mixer: Partnerzy


POBIERZ NASZĄ BROSZURĘ