Śledź nas na

Kim jesteśmy?

Strona główna / Kim jesteśmy

Wartości, którymi kieruje się CEO Round Table

CEO Round Table to nie klub biznesowy, lecz przede wszystkim forum rozwoju przywództwa. Nasi członkowie doceniają fakt, że w CEO Round Table „można poznać człowieka, zanim poznamy prezesa”. Stawiamy na serdeczne i życzliwe relacje z naszymi członkami, które z czasem mogą przyczynić się do owocnej współpracy biznesowej.

Prowadzimy warsztaty dla prezesów, członków zarządu oraz kadry menedżerskiej, opierając się na zasadach hojności i wzajemności. Przy okrągłym stole każdy prezes, bez względu na wielkość zarządzanej firmy, zasiada obok innych prezesów i dzieli się swoimi osobistymi doświadczeniami jako lider, mając na celu inspirację dla pozostałych uczestników.

22
lata
800
wydarzeń Open Forum
200
uczestników
12
Mixerów CEO
12
Peer Group

Opis idei organizacji

Większość naszych spotkań odbywa się w niewielkim gronie, aby zapewnić większą interakcję między uczestnikami i lepszą wymianę doświadczeń menedżerskich. Dzięki stworzeniu bezpiecznej przestrzeni każdy ma możliwość dzielenia się własnymi lekcjami, zawodowymi osiągnięciami oraz porażkami. Naszym celem jest promowanie autentyczności, a nie indywidualnej autopromocji.

W naszych działaniach skupiamy się na zastosowaniu różnorodnych metod rozwoju przywództwa w organizacji, z wyjątkowym uwzględnieniem inteligencji emocjonalnej oraz świadomości indywidualnego stylu przywództwa. Wierzymy, że rozwój umiejętności przywódczych osiąga swój szczyt, gdy liderzy inwestują w swój wzajemny rozwój.

Misja i wizja

Jesteśmy klubem skupiającym przedsiębiorców – zarówno prezesów firm prywatnych, jak i korporacji, którzy kładą nacisk na rozwijanie przedsiębiorczości wśród swoich pracowników jako kluczowego elementu osiągania sukcesu.

Nasze wydarzenia biznesowe stanowią starannie przemyślaną i szczegółowo opracowaną alternatywę dla typowych konferencji biznesowych. Dzięki krótkiej, intensywnej formule spotkań, nasi członkowie czerpią inspiracje oraz otrzymują dawkę pozytywnej, ludzkiej energii. Charakteryzują się one elitarnym i ekskluzywnym charakterem, umożliwiając naszym członkom interakcje z innymi liderami, którzy również napotykają na podobne zawodowe wyzwania.

Nasze forum rozwoju przywództwa przywiązuje dużą wagę do różnorodności jako nieodzownego elementu wzbogacającego perspektywy i pozwalającego spojrzeć na świat w sposób holistyczny. Dlatego też zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn, cudzoziemców i Polaków, prezesów firm prywatnych i korporacji, niezależnie od wieku, zarówno młodych przedsiębiorców, jak i doświadczonych liderów. Ta neutralna organizacja stawiająca na dialog, a nie konfrontację w pewnych kwestiach, zgromadziła liderów o różnych poglądach.

Sylwetki zespołu

Francois Nail

Founder CEO Round Table and Moderator

Twórca misji i metodologii Forum. Odpowiedzialny za relacje z liderami oraz jakość moderowania ewentów. Od ponad 30 lat zajmuje się rozwojem przywództwa w Polsce.

Joanna Dubrawska

Senior Manager

Odpowiedzialna za Partnerstwo Strukturalne w ramach Forum. Realizuje doroczne spotkania wszystkich członków i wewnętrzne projekty firmy.

Weronika Starzomska

Project Manager

Odpowiedzialna za funkcjonowanie Open Forum – podstawowej formuły członkostwa. Realizuje regularne spotkania członków oraz opiekuje się abonamentami. Wdraża strategię sprzedażową firmy.

Dorota Piekarczyk

Board Member and Moderator

Dorota jest mistrzem psychologii biznesu i certyfikowanym coachem, pionierką transformatywnego przywództwa, łączącego rozwój osobisty i zawodowy. 

Andre Golebski

Marketing Coordinator

Odpowiedzialny za komunikację zewnętrzną CEO Round Table. Wdraża strategię marketingowa firmy.