Śledź nas na

Spotkania

Strona główna / Kim jesteśmy

Relacje z wydarzeń

Poznaj

Typy spotkań

Open Forum

Różnorakie wydarzenia wysokiej jakości z rotacją uczestników, mające na celu budowanie i poszerzanie sieci biznesowej poprzez wzajemną inspirację.

Rocznie organizujemy około 80 wydarzeń dla forumowiczów – zawsze o tematyce biznesowej, w małych grupach (od kilku do trzydziestu osób), prowadzone przez doświadczonego moderatora.

Peer Group

Zamknięta i stabilna grupa (od sześciu do dwunastu liderów), zbudowana w oparciu o wspólny mianownik – wspólne potrzeby, ekwiwalentny profil, podobne wyzwania.

Grupa jest zaangażowana w program regularnych warsztatów i pracy ze specjalną metodologią, której celem jest pomoc członkom w rozwiązywaniu bieżących problemów, uczeniu się od siebie nawzajem i wspólnym rozwoju.

Formuła podstawowa

Open Forum

To podstawowa forma działalności CEO Round Table, umożliwiająca uczestnikom dostęp do wydarzeń o różnorodnej formule i tematyce, moderowanych przez profesjonalnych coachów. Oferta jest przygotowywana z myślą o prezesach firm, członkach zarządu oraz kadrze menadżerskiej najwyższego szczebla. Każde z wydarzeń stanowi okazję do wzajemnej inspiracji, dzielenia się najlepszymi praktykami oraz rozwijania wartościowej sieci kontaktów biznesowych.

Działalność Open Forum bazuje na trzech zasadach. Po pierwsze, zasada poufności – informacje, którymi uczestnicy dzielą się na spotkaniach nie wychodzą poza grupę i miejsce spotkania. Po drugie, im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz. Dzięki tej zasadzie łatwo zrozumieć, jak wiele można zyskać na drodze szczerej i otwartej wymiany doświadczeń. Po trzecie, wartością przyświecającą uczestnikom wydarzeń jest szacunek do opinii, oczekiwań i emocji pozostałych osób. 

Piknik

Spotkanie jest dedykowane wszystkim członkom CEO Round Table – zarówno CEO, jak i CXO, aby mogli się ponownie zobaczyć i cieszyć wspólnie spędzonym czasem. Chcemy celebrować „radość dzielenia się” – motto, któremu jesteśmy wierni od ponad 20 lat. Dlatego niezobowiązujący piknik zapewnia nam idealną przestrzeń do wzajemnej inspiracji w bezpiecznym i pięknym otoczeniu natury.

Walk the Talk

Spotykamy się na poranny spacer w parku w grupie do 12 osób, aby dzielić się refleksjami i własnymi doświadczeniami na podstawie ciekawego video lub podcastu wybitnego autorytetu. Zwykle zaczynamy o 8:15 od kawy w kawiarni Być Może, a o 8:30 ruszamy w stronę parku i pracujemy w parach rotujących, co pozwala mieć szerszy widok na temat i poznać w inny sposób ciekawych liderów. Spotkanie zwykle trwa do 1,5h i jest według opinii uczestników odświeżającym zastrzykiem energii i inspiracji na cały dzień pracy.

Readers & Leaders

To kolejne kameralne spotkanie w kawiarni gdzie każdy uczestnik przynosi 3 książki, które miały wpływ na to, kim jest jako człowiek i lider. Nie chodzi o recenzję, ale o to, żeby dzielić się tym jak czytanie wpływało na naszą ścieżkę rozwoju w istotnym momencie naszego życia. Taka rozmowa daje niesamowitą okazję do prawdziwej otwartości i poznawania nietuzinkowych cech liderów. Lekki, krótki format tego spotkania (8:30 – 10:00) pozwala zacząć dzień z pełnym wigorem i radością.

Outstanding Event

Spotykamy się przy śniadaniu (w grupie do 25 osób), wokół starannie wybranego tematu uwzględniającego bieżące wyzwania naszych członków. Spotkania odbywają się rano w ekskluzywnym i spokojnym otoczeniu. Agenda przewiduje networking przy kawie, krótki moment tzw. indukcyjny (rozgrzewka), prezentację konkretnego case’u do 20 minut oraz sesję Q&A do 50 min. Oficjalna część spotkania kończy się o 10:00, ale goście zwykle mają przyjemność zostać do 10:30, aby wykorzystać ten czas na networking.

Dinner-dialogue

Spotykamy się na kolacji przy okrągłym stole, w gronie do 12 osób, wokół tematu o przywództwie, zarządzaniu kapitałem ludzkim lub naszym samorozwoju. Podczas kolacji goście są proszeni aby dzielić się własnym doświadczeniem wokół tematu w sposób najbardziej autentyczny i prawdziwy. Zapraszamy do otwartości, aby także móc dzielić się lekcjami dotyczącymi przeżytych porażek i trudności. Spotkania są moderowane, goście mogą się przygotować i zbierać historie, którymi chcieliby się dzielić na podstawie wysyłanego wcześniej kwestionariusza. To nasze flagowe wydarzenie, od którego zaczęło się forum CEO Round Table w roku 2001.

Gala MIXER

Mixer CEO Round Table gromadzi blisko 150 prezesów i dyrektorów generalnych stojących na czele największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej. To najbardziej ekskluzywne i unikatowe spotkanie dla CEO w Polsce. Wieczorna, niezapomniana gala to wspólne wspinanie się na szczyty sztuki opowiadania historii. Program dedykowany wyłącznie prezesom jest zaprojektowany tak, by wywoływać iskrę do pogłębionych dyskusji, otwierać się na ciekawe i ważne rozmowy. Spotkanie jest idealną okazją do rozwoju przywództwa; liderzy biznesu dzielą się przemyśleniami i nowymi pomysłami.
Formuła rozszerzona

Open Forum + Peer Group

Peer Group to rozwijana od 2014 roku formuła służąca liderom z różnych sektorów biznesu. W ramach tej działalności tworzone są zamknięte grupy warsztatowe o stałym składzie, skupione na rozwoju osobistym i zawodowym zaangażowanych w nie osób. Każda z grup powstaje w oparciu o wspólny mianownik łączący uczestników – np. podobne potrzeby, wyzwania lub zbliżony profil zawodowy (np. CEO Regionu CEE, CEO firm z branży Retail, kobiety na stanowisku CEO, itp.). Głównym celem Peer Group są: wzajemna inspiracja poprzez bliskie relacje między uczestnikami, wspólne rozwiązywanie bieżących problemów oraz odpowiadanie na indywidualne potrzeby.

Najbliższe spotkania